Premiery Filmowe Czerwiec 2022 – Co warto obejrzeć ?

Admin 31 maja, 2022

Wbrew pozorom czerwiec to bardzo dobry miesiąc jeżeli chodzi o premiery filmowe. Do kin trafi wiele ciekawych produkcji . Myślę że dla każdego będzie w tym miesiącu coś ciekawego. Wybraliśmy dla was 3 najciekawsze produkcje do których odnośniki znajdziecie także na naszej stronie.

1 . Jurassic World: Dominion

Tej serii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać i bardziej opisywać . Kultowa produkcja od wielu lat trzymająca poziom . Mogliśmy się już przyzwyczaić że co kilka lat do kin trafia kolejna odsłona tego klimatycznego universum.

Par dinozaurów przedstawiony w Jurassic World: Dominion to piękne wyidealizowane miejsce. Okazuje się jednak że powoli turyści zaczynają się nudzić a oglądanie wielkich dinozaurów nie dostarcza im już dostatecznej dawki emocji. Zyski parku spadają reputacja psuje się . Rozwiązaniem tego problemu ma być Indominus Rex . Drapieżnik stworzony po to by sprawić że goście nigdy nie zapomną tej wizyty.Jest to już naszym zdaniem schemat nie co zbyt powtarzalny. Nie trudno się domyśleć że oczywiście nie wszystko pójdzie po myśli władz parku i Dinuś wydostanie się z klatki.

Resztę zobaczycie sami . Zapraszam tu znajdziecie Jurassic World Dominion 2022 cały film online .

2. Buzz Astral

Kolejna produkcja Disneya . Buzz Astral utrzymany jest w universum Toy Story lecz skupia się głównie na jednym bohaterze . W przeciwieństwie jednak to wszystkich serii Toy Story ten film przedstawia nam Buzza jako prawdziwego człowieka , bohatera pilota i astronautę. Znakomite animację i klimat który zostaje utrzymany i nie zawodzi.

Obejrzyj Buzz Astral cały film online PO POLSKU

3. Elvis

Tym razem coś dla nieco starszych widzów.Elvis jest filmem opowiadającym o życiu Króla Rock and Rolla. Jest to opowieść , która jest szczególny nacisk kładzie na relacje jaki łączą go z jego menadżerem – Tomem Parkerem. W filmie Elvis prześledzimy 20 lat kariery tej gwiazdy oraz tym jak przez te lata zmieniła się zarówno kultura jak i mentalność ludzi . W tytułowego bohatera wciela się Austin Butler.

Zobacz Elvis 2022 cały film Online PL

Categories
Udostępnij0

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published