Polska v Arabia Saudyjska NA ŻYWO mecz MŚ 2022. Transmisja LIVE

Admin 22 listopada, 2022

Wygenerowano w 0.000s, przy pomocy GeSHi 1.0.8

MŚ 2022: Polska – Arabia Saudyjska. To nasz najważniejszy mecz w grupie na mundialu w Katarze. Zwycięstwo znacznie przybliży nas do awansu, porażka może oznaczać nawet przekreślenie szans. Początek w sobotę 26 listopada o godzinie 14:00. Gdzie oglądać mecz Polska – Arabia Saudyjska w internecie? Stream live dostępny będzie w paśmie bezpłatnym. Sprawdź, gdzie znajdziesz online mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Polska na inaugurację turnieju ugrała punkt dzięki bezbramkowemu remisowi z Meksykiem. Na drużynę wylała się fala krytyki za styl gry. Trener Czesław Michniewicz wziął piłkarzy w obronę, argumentując że to właśnie wynik był najważniejszy. Dzisiaj Biało-Czerwoni zapowiadają odważniejszy, ciekawszy futbol.

Do tej pory z Saudyjczykami mierzyliśmy się trzykrotnie. Za każdym razem były to mecze towarzyskie wygrane różnicą jednej bramki: 1:0 i dwa razy 2:1. Ostatni raz mierzyliśmy się z nimi szesnaście lat temu. Z tamtej kadry nie ostał się już nikt.

MŚ 2022. Mecz Polska – Arabia Saudyjska ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Polska – Arabia Saudyjska stream online, na żywo. Saudyjczycy to rewelacja turnieju

Arabia obok Japonii to największa sensacja pierwszej kolejki fazy grupowej. Na początek odwróciła bowiem wynik z Argentyną, zwyciężając 2:1. Drużynę w przerwie natchnęła płomienna mowa trenera Hervé Renarda. Francuz pytał graczy czy podać im telefon do zdjęcia z selfie, bo w pierwszej połowie okazali zbyt dużą bojaźń.

Polskę czeka pierwszy mecz na turnieju na klimatyzowanym stadionie. Według organizatorów temperatura na boisku wyniesie 24 stopnie Celsjusza. Na zewnątrz obiektu ma być około 30 stopni.