Czym są filmy VOD ?

Gdzie możemy oglądać filmy VOD i czym tak na prawdę są ? Postaramy się Wam w tym poście wszystko szczegółowo wyjaśnić. Filmy VOD to baza filmowa dostępna dla wszystkich po rejestracji . Dzięki temu można bez przeszkód oglądać dostępne w serwisie filmy jak i seriale. Filmy VOD to baza dostępnych online premier i hitów kinowych . Na naszym serwisie możemy znaleźć mnóstwo takowych produkcji od najstarszych do najnowszych . Jednak pamiętajmy by obejrzeć cały film należy liczyć się z rejestracją . Czym tak na prawe jest skrót VOD ? Video on Demand jest to tak zwane wideo na życzenie która działa na zasadzie wypożyczalni filmów DVD . Potencjalny użytkownik wybiera określone nagranie opłaca je i uzyskuje dostęp do bazy . Jest dużo stron i programów oferujący tę usługę . Sprawdźmy to !

Platforma Amazon Prime Video :

Amazon Prime Video stoi w topowej liście najlepszych tuż obok Netflixa czy HBO GO. Jest to nic innego jak platforma streamingowa dzięki której przed wcześniejszym zarejestrowaniem użytkownicy są w stanie oglądać filmy i seriale przed okres próbny jaki oferuje Amazon . Jest legalna baza filmowa i serialowa dzięki której czujemy się bezpiecznie wykupując do niej dostęp. Platforma cieszy się bardzo dobrymi opiniami co oznacza że platforma dostarcza widzowi wszystkiego czego on w danym czasie potrzebuje . Możemy znaleźć tam produkcje kinowe Polskie jak i światowe oraz stworzone specjalnie dla Amazona . Amazon Prime Video powstał w 2006 roku i jest bardzo doświadczona jeśli chodzi o sprawy techniczne dzięki czemu bez problemowo obejrzymy daną usługę na tablecie z systemem android lub Ios a także na telefonie .

HBO MAX :

Hbo max jest dostępny na  Android/iOS  ale także na komputerze z poziomu przeglądarki w wersji Polskiej i umożliwa oglądanie filmów i seriali . Co najważniejsze HBO Max posiada ogromną baze filmową i bez problemu znajdziemy coś dla siebie i to na prawdę są to kultowe hity kinowe od HBO, Warner Bros., DC i Cartoon Network oraz Max Originals. Dzieki tej platformie po rejestracji możemy nawet oglądać już produkcje z 2022 roku takie jak Batman czy serial Minx .

Aplikacja działa bardzo szybko na każdym modelu telefonu czy tabletu jest bardzo dobrze zoptymalizowana dzięki czemu nawet najwieksze przeciążenie nie spowolni pracy całej platformy a co za tym idzie możesz cieszyć się świetną jakościa HD i oglądać bez przerywników. HBO Max to usługa VOD od AT&T . Istnieje także możliwość równoczesnego oglądania wideo na 3 urządzeniach, utworzenia maksymalnie 5 profili (w tym dziecięcych), oraz pobierania i oglądania treści offline (bez dostępu do internetu). Świetnie prawda? Ale to jeszcze nie wszystko ! Cena jaka przyjdzie nam za te udogodnienia zapłacić to tylko 29,99 zł na miesiąć

Canal+ :

W takim razie czym jest canal+ ? jest to serwis który oferuje Ci możliwość korzystania z kanałów telewizyjnych oraz bardzo dużej biblioteki z treścią na żądanie . Aby móc się nią cieszyć wystarczy wykupić miesięczny dostęp do usługi za 29 zł i można zrezygnować w dowolnej chwili . Czym wyróżnia się serwis Canal + ?

  • Prosty oraz przeżyjsty interfejs
  • szybka nawigacja po panelu
  • zaawansowany system rekomendacji
  • dostępność na każdym ekranie
  • nowoczesne funkcjonalności
  • biblioteka na życzenie

Aby założyć konto wystarczy podczas rejestracji podac swój adres e-mail i ustawić hasło dzięki któremu będziemy mogli się zawsze zalogować do panelu . Dodatkowo trzeba będzie podać dane do karty płatniczej w celu opłacenia usługi .